Uczestników: 1,885

Suma Wypłat: 28,393.93

Uczestników online: 0Lista Wypłat


Oferta Reklamowa

Sposób zamawiania reklam:


   ::  Wybierz interesującą Cię reklamę.
   ::  Wpłać na jedno z podanych kont należność za reklamę.
   ::  Wypełnij formularz - podaj informacje o wpłacie oraz treść reklamy.
   ::  Po poprawnym wypełnieniu formularza - wyślij zamówienie.
   ::  W momencie odnotowania wpłaty reklama zostanie zrealizowana!

Ceny reklam podane są w złotówkach (PLN)

Uwaga! Zanim wykupisz reklamę, sprawdź, czy Twoja strona nie znajduje się na czarnej liście. Reklamy stron z tej listy nie będą realizowane.
 
Reklamy

Płatny E-mail (list reklamowy)
Twoja reklama w formacie TEXT lub HTML. Długość tekstu nieograniczona. Gwarantowana ilość wejść!

Płatny E-Mail o wartości 0.5 gr:


E-mail o wartości 1gr:


E-mail o wartości 2gr:


E-mail o wartości 3gr:


Płatny E-mail z określoną liczbą podstron
Twoja reklama w p?atnym E-Mailu w formacie tekstowym lub HTML.

E-Mail o wartości 1 gr z określoną liczbą podstron:
Czas trwania podstrony: ok. 10 sekund


E-Mail o wartości 2 gr z określoną liczbą podstron:
Czas trwania podstrony: ok. 10 sekund


Płatne kliknięcia
Twoja reklama w formie bannera (max 468x60) lub linku (max 250 znaków) dostępna w sekcji "Płatne linki". Gwarantowana ilość odwiedzin!
Uwaga! W tej sekcji nie przyjmujemy zamówień na reklamy polskich PTP typu UV (np. Puls Reklamy, Świat Reklam, ForsaPL, Web-Ads, linki UV Zielony Mail, Sejfik, PolishBux). Te reklamy można zamawiać wyłącznie w klikach sieciowych. Zasada ta ma na celu umożliwienie zarabiania wszystkim promotorom.

Kliki o wartości - 0.20gr:


Kliki o wartości - 0.25gr:


Kliki o wartości - 0.5gr:


Kliki o wartości - 1gr:


Kliki sieciowe
Twoja strona będzie reklamowana w kilkunastu serwisach równocześnie. Wejścia na stronę będą z różnych serwisów, jednak z zachowaniem zasady 1 adresu IP na 24 godziny. Nie musisz już wykupywać reklam w każdym serwisie osobno - wystarczy, że zrobisz to raz.

Wejścia z czasem 20 sekund:


Wejścia z czasem 10 sekund:


Wejścia tylko do PTP z czasem 10 sekund: Ten rodzaj reklamy jest szczególnie polecany do promowania PTP, ponieważ zapewnia z jednej strony dużo klików, a z drugiej - maksymalną możliwą do uzyskania efektywność. Dodatkowo linki promujące PTP typu UV są wyświetlane po jednym dla każdego rodzaju PTP, dzięki czemu nikt nie traci kredytek z powodu innych reklam tego samego PTP.


Wejścia z czasem 30 sekund:


Wejścia z czasem 60 sekund:


Płatne kliknięcia z określoną liczbą podstron
Twoja reklama w dziale Płatne Kliki w formie bannera lub linku tekstowego,
z określoną liczbą podstron.

Kliki o wartości - 0.5gr z 1 podstroną:
Czas trwania podstrony: ok. 10 sekund


Kliki o wartości - 0.75gr z 2 podstronami:
Czas trwania podstrony: ok. 10 sekund


Kliki o wartości - 1gr z 3 podstronami:
Czas trwania podstrony: ok. 10 sekund


Kliknięcia konkursowe (Tylko do PTP)
Twoja reklama widoczna w dziale Kliki konkursowe. Forma reklama przeznaczona tylko i wyłącznie do promowania PTP (Płatne promowanie). UWAGA - strony inne niż PTP będą odrzucane !
Uwaga! W tej sekcji nie przyjmujemy zamówień na reklamy polskich PTP typu UV (np. Puls Reklamy, Świat Reklam, ForsaPL, Web-Ads, linki UV Zielony Mail, Sejfik, PolishBux). Te reklamy można zamawiać wyłącznie w klikach sieciowych. Zasada ta ma na celu umożliwienie zarabiania wszystkim promotorom.

Wejścia o wartości 0.025 gr:


Kliki Konkursowe o wartości 0.05 gr:


Kliki Konkursowe o wartości 0.08 gr:


Kliki Konkursowe o wartości 0.10 gr:


Kliki Konkursowe o wartości 0.13 gr:


Wyświetlenia banera (468x60 px)
Wyświetlenia banera w rotatorze na górze strony serwisu. Reklama skierowana jest do wszystkich użytkowników i odwiedzających stronę. Banner zostaje usunięty po osiągnięciu 100% wykupionych wyświetleń. Rozmiar banera: 468x60px

Baner w rotatorze do uzyskania określonej liczby wyświetleń: Rotacja banera do określonej ilości wyświetleń. Skuteczność tej reklamy zależy głównie od samego banera


Baner w rotatorze do uzyskania określonej liczby kliknięć: Twój baner będzie wyświetlany w rotatorze aż do uzyskania określonej liczby kliknięć. Jest to bardzo skuteczna forma reklamy - nikt nie namawia użytkowników do klikania w banery wyświetlane w rotatorze, masz więc gwarancję, że na reklamowaną przez Ciebie stronę wejdą wyłącznie osoby zainteresowane.


Płatne Zadania
Możliwość umieszczenia płatnego zadania w serwisie AdBiznes oraz jego cena ustalana jest indywidualnie.
W tym celu należy napisać do nas e-mail poprzez dział Kontakt.

  • - 0.00 PLN


Mini zadania
Proste zadania wykonywane przez naszych użytkowników. Muszą być one możliwe do zrobienia od razu i bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Typowe przykłady mini zadań: wyszukanie informacji na stronie, wyszukanie strony w wyszukiwarce, dodanie krótkiego komentarza, opinii lub ogłoszenia, kliknięcie w coś na stronie, zagłosowanie w plebiscycie. Niedopuszczalne są zadania wymagające rejestracji na jakiejś stronie lub podawania danych osobowych. W temacie zadania napisz dokładnie (najlepiej w punktach) co trzeba zrobić oraz w jaki sposób potwierdzić wykonanie.

Zadania bardzo proste: Krótkie i proste zadania do wykonania natychmiast. Na przykład wejście na stronę i znalezienie jakiejś informacji, wejście na stronę i kliknięcie w coś, zagłosowanie w prostym plebiscycie, polubienie na FB czy G+


Zadania proste: Przykłady: dodanie krótkiej opinii lub komentarza, napisanie krótkiego postu. Tutaj możesz również dodać zadania bardzo proste, jeśli chcesz dać użytkownikom większe wynagrodzenie lub zależy Ci na szybszym wykonaniu.


Zadania trudniejsze: Proste zadania wymagające od użytkownika użycia głowy zgodnie z jej przeznaczeniem, na przykład dodanie ogłoszenia, wystawienie konkretnej opinii, założenie sensownego tematu na forum.


Zadania trudne:


Zadania premium: Muszą spełniać warunki mini zadań, ale mogą wymagać posiadania specyficznych umiejętności lub narzędzi (np. sprzętu czy oprogramowania)AntySPAM | Dochodowy Internet | Hosting IONIC.pl

Serwis należy do firmy: Atentivo Anti-Tau & Ads-Ivo s.r.o. IČ: 058 91 078 DIČ: CZ05891078